Co-Ed School Profile

4. června 2012 v 15:43 | Mao-chan

Stage Name: Soomi
Birth Name: Lee Soo Mi
Birth Date: March 3, 1989
Blood Type: A
Height: 170 cm
Weight: 48 kg
Position: Leader, Lead Vocalist, Rapper
--------------

Stage Name: Chanmi
Birth Name: Heo Chan Mi
Birth Date: April 6, 1992
Blood Type: A
Height: 160 cm
Weight: 46 kg
Position: Main Vocalist
------------

Stage Name: Hyoyoung
Birth Name: Ryu Hyo Young
Birth Date: April 22, 1993
Height: 168 cm
Position: Vocalist
---------------

Stage Name: Hyewon
Birth Name: Jin Hye Won
Birth Date: March 6, 1995
Blood Type: AB
Height: 168 cm
Weight: 45 kg
Position: Vocalist
-----------------

Stage Name: Kwangheng
Birth Name: Lee Kwang Haeng
Birth Date: January 20, 1990
Height: 186 cm
Weight: 70 kg
Position: Rapper, Vocalist
---------------

Stage Name: Yoosung
Birth Name: Kim Jung Woo
Birth Date: May 9, 1990
Height: 181 cm
Weight: 62 kg
Position: Main Vocalist
-----------------

Stage Name: Taewoon
Birth Name: Woo Tae Woon
Birth Date: May 11, 1990
Height: 184 cm
Weight: 68 kg
Position: Lead Rapper, Vocalist
-------------

Stage Name: Kangho
Birth Name: Park Yong Soo
Birth Date: December 14, 1991
Height: 182 cm
Weight: 67 kg
Position: Rapper, Vocalist
----------------

Stage Name: Noori
Birth Name: Kang In Oh
Birth Date: March 3, 1993
Height: 184 cm
Weight: 70 kg
Position: Rapper, Vocalist
----------------

Stage Name: Sungmin
Birth Name: Choi Sung Min
Birth Date: December 17, 1995
Height: 172 cm
Weight: 49 kg

Nějaký ten song
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tokiohotel-svk: Popcorn Tokiohotel-svk: Popcorn | Web | 4. června 2012 v 17:52 | Reagovat

lol, oni kde chodia na nápady na podaktoré účesy? nechcú byť mojimi kaderníkmi? :D

2 beepinka beepinka | 5. června 2012 v 13:41 | Reagovat

skupina ,kde jsou kluci i holky..to je dobrý!:)

3 Boo Boo | Web | 5. června 2012 v 18:51 | Reagovat

Já miluju tuto skupinu... Jen škoda, že vydali jen 3songy a pak zkončili T___T".... Jaká škoda! :(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama