T-ara Profile

9. května 2012 v 19:24 | Mao-chan
Birth Name: Park Sun Young
Stage Name: Hyomin
Height: 167 cm
Birthday: May 30, 1989
Position: Lead Rapper & Lead Vocalist
Blood Type: O
------------

Birth Name: Jeon Bo Ram
Stage Name: Boram
Height: 155 cm
Birthday: March 22, 1986
Position: Vocalist
Blood Type: B
---------------

Birth Name: Lee Ji Hyun Stage
Name: Q-ri
Height: 163 cm
Birthday: December 12, 1986
Position: Sub-Vocalist
Blood Type: B
------------

Birth Name: Park In Jung
Stage Name: Soyeon
Height: 163 cm
Birthday: October 5, 1987
Position: Main Vocalist & Leader
Blood Type: B
---------------

Birth Name: Ham Eun Jung
Stage Name: Eunjung
Height: 167 cm
Birthday: December 12, 1988
Position: Lead Vocalist & Main Rapper
Blood Type: O
--------------------

Birth Name: Park Ji Yeon
Stage Name: Jiyeon
Birthday: June 7, 1993
Height: 167 cm
Position: Vocalist, Main Dancer
Blood Type: AB

Nějaký ten song

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Georgí :)))Sbé Georgí :)))Sbé | Web | 9. května 2012 v 21:11 | Reagovat

Ty první šaty jsou dokonLÝ!:)
Překrásné :))))

2 beepinka beepinka | 10. května 2012 v 0:20 | Reagovat

Proč mi přijdou všechny asiatky,který jsou v korejskejch skupinách ,sexy? :D nebude to náhodou tim,že ony jsou? :D ale jak je to možný??? :DDD jako takhle...nejsem na holky..to vůbec ! :D kdyby si tu snad někdo myslel po tomhle mym projevu :D,ale...tak jako když vidim holku,tak jako dokážu posoudit jestli je sexy bo ne :D. bože ale je tohleto možný? já jim tak závidim :D....a nebo jsem se prostě do těch korejskejch skupin tak zbláznila,že mi přijdou sexy už automaticky..nevim :D xD
Mno a z těhlech mi přijde sexy hlavně Eunjung...to je neskutečný,jak ona je krásná.

3 Lucy Lucy | Web | 10. května 2012 v 11:19 | Reagovat

hyomin :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama