JJ Project Profile

28. května 2012 v 19:40 | Mao-chan
Stage Name: JB
Birth Name: Im Jae Bum
Birthday: January 6, 1994
Height: 179 cm
Weight: 63 kg
Blood Type: A
----------------------------

Stage Name: JR
Birth Name: Park Jin Young
Birthday: September 22, 1994
Height: 178 cm
Weight: 63 kg
Blood Type: O

Nějaký ten song
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

*BOMSHAKALAKA *

Yeah
WTF?

Komentáře

1 Eni-chan Eni-chan | Web | 28. května 2012 v 19:41 | Reagovat

JJ Project jsem si oblíbila hned po tom, co jsem poslechla Bounce! JB ♥♥

2 I dont know I dont know | Web | 28. května 2012 v 19:41 | Reagovat

HEZKY

3 Akira Akira | Web | 28. května 2012 v 19:42 | Reagovat

JB ♥ ♥
Jo, snad jo :D

4 Georgí :)))Sbé Georgí :)))Sbé | Web | 28. května 2012 v 19:47 | Reagovat

Jo děkuju vyřídím!
A ty taky!:)))
To jsme chtěly o výkendu vytáhnout ten bazén,ale snad mu už bude líp(chudáček můj)!!.))))))

5 Georgí :)))Sbé Georgí :)))Sbé | Web | 28. května 2012 v 19:48 | Reagovat

A jak ty zvládáš dohánět známky?:)))

6 Georgí :)))Sbé Georgí :)))Sbé | Web | 28. května 2012 v 19:50 | Reagovat

Ten první modílek je úplně úžasnej!:)))dost cool:)

7 Georgí :)))Sbé Georgí :)))Sbé | Web | 28. května 2012 v 20:18 | Reagovat

To máš pravdu oba :)

8 Saki-san Saki-san | Web | 28. května 2012 v 21:11 | Reagovat

blonďáček je....*rozplynula se jako pára nad hrncem*

9 Wickey Wickey | Web | 29. května 2012 v 17:44 | Reagovat

Heey, tak ti jsou dost dobří! A navíc je jeden krásnější než druhej.. Aaaw, ale JB je k sežrání, takovej úsměv, kawaiiii!! ^^ :D

10 beepinka beepinka | 31. května 2012 v 12:54 | Reagovat

On je hezkej=) ale víc se mi líbí JB :D:)

11 Mitsuharu Boo Mitsuharu Boo | Web | 31. května 2012 v 19:01 | Reagovat

JR? není on z NU'EST?? o.O""

12 Black~ Takagi Black~ Takagi | E-mail | Web | 14. června 2012 v 8:59 | Reagovat

JB *-* Já jsem se do nich zamilovala a to jsem slyšelaa jen jednu písničku :D ♥

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama