Hello Venus Profile

10. května 2012 v 9:26 | Mao-chan
Stage Name: Ara
Birth Name: Yoo Ah Ra
Birthday: September 26, 1992
Position: Main Vocalist, Leader
Blood Type: A
Height: 167 cm
Weight: 47 kg
-------------------

Stage Name: Yoonjo
Birth Name: Shin Yoon Jo
Birthday: December 14, 1992
Position: Vocalist
Blood Type: AB
Height: 165 cm
Weight: 45 kg
-----------------

Stage Name: Lime
Birth Name: Kim Hye Lim
Birthday: January 19, 1993
Position: Main Rapper, Vocalist
Blood Type: O
Height: 169 cm
Weight: 50 kg
--------------

Stage Name: Alice
Birth Name:
Birthday: March 21, 1990
Position: Lead Vocalist
Blood Type: B
Height: 166 cm
Weight: 47 kg
--------------------

Stage Name: Nara
Birth Name: Kwon Na Ra
Birthday: March 13, 1991
Position: Vocalist
Blood Type: A
Height: 172 cm
Weight: 52 kg
------------------

Stage Name: Yooyoung
Birthday: January 23, 1995
Position: Vocalist
Blood Type: A
Height:170 cm
Weight: 49 kg

Nějaký ten song
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 beepinka beepinka | 10. května 2012 v 14:45 | Reagovat

ta Alice je moc hezká.

2 Hell Hell | Web | 10. května 2012 v 16:54 | Reagovat

holky jsem zaregistrovala ve skinny baby s B2ST ale nijak extra mě nenadchly ale ta nová hello venus a i hurt se mi nehorázně líbí x) ony maj hlavně holky strašně příjemný hlasy a jsou i moc hezký :) btw souhlas s tím že alice je hezká ;) ale víc se mi zamlouvá lime ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama