Wonder Girls’ Profile

10. dubna 2012 v 13:29 | Mao-chan
Stage name: Sun Ye
Full name: Min Seon Yeh (민선예)
Birthdate: August 12th, 1989
Height: 162cm
Weight: 45kg
Blood type: A
---------------------

Stage name: Ye Eun
Full name: Park Yeh Eun (박예은)
Birthdate: May 26th, 1989
Height: 165cm
Weight: 47kg
Blood type: AB
------------------

Stage Name: Yoo Bin
Name: Kim Yoo Bin (김유빈)
Birthdate: October 4th, 1988
Height: 163cm
Weight: 45kg
Blood Type: O
---------------------

Stage name: Sun Mi
Full name: Seon Mi (선미)
Birthdate: May 2nd, 1992
Height: 167cm
Weight: 43kg
Blood type: AB
------------------

Stage name: So Hee
Full name: Ahn So Hee (안소희)
Birthdate: June 27th, 1992
Height: 166cm
Weight: 43kg
Blood type: AB
----------------

Stage name: Hyun A
Full name: Kim Hyeon Ah (김현아)
Birthdate: June 6th, 1992
Height: 163cm
Weight: 45kg
Blood type: O
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

*BOMSHAKALAKA *

Yeah
WTF?

Komentáře

1 Lucy Lucy | Web | 10. dubna 2012 v 15:04 | Reagovat

mam v mobile len par ich pesniciek aleee pacia sami :)) ako kazda skupina :))

2 Nessa Nessa | E-mail | Web | 10. dubna 2012 v 17:25 | Reagovat

Nechceš byť Affsko? Keď tak napíš na blog :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama