Girls’ Generation (SNSD) Profile

10. dubna 2012 v 17:30 | Mao-chan
Stage Name: Taeyeon
Birth Name: Kim Tae Yeon
Birthday: March 9, 1989
Position: Leader, Main Vocalist
Height: 162 cm
Weight: 45 kg
Blood Type: O
-------------------

Stage Name: Yuri
Birth Name: Kwon Yu Ri
Birthday: December 5, 1989
Position: Vocalist, Lead Dancer
Height: 168 cm
Weight: 46 kg
Blood Type: AB
----------------

Stage Name: Yoona
Birth Name: Im Yoon Ah
Birthday: May 30, 1990
Position: Vocalist, Lead Dancer
Height: 168 cm
Weight: 48 kg
Blood Type: B
-------------------

Stage Name: Seohyun
Birth Name: Seo Joo Hyun
Birthday: June 28, 1991
Position: Lead Vocalist
Height: 169 cm
Weight: 49 kg
Blood Type: A
-------------------

Stage Name: Tiffany
Birth Name: Stephanie Hwang Mi Young
Birthday: August 1, 1989
Position: Lead Vocalist
Height: 164 cm
Weight: 51 kg
Blood Type: O
------------------

Stage Name: Hyoyeon
Birth Name: Kim Hyo Yeon
Birthday: September 22, 1989
Position: Vocalist, Main Dancer
Height: 162 cm
Weight: 49 kg
Blood Type: AB
-----------------

Stage Name: Sooyoung
Birth Name: Choi Soo Young
Birthday: February 10, 1990
Position: Vocalist, Lead Dancer
Height: 171 cm
Weight: 49 kg
Blood Type: O
-----------------

Stage Name: Sunny
Birth Name: Lee Soon Kyu
Birthday: May 15, 1989
Position: Lead Vocalist
Height: 155 cm
Weight: 44 kg
Blood Type: B
---------------

Stage Name: Jessica
Birth Name: Jessica Jung Soo Yeon
Birthday: April 18, 1989
Position: Main Vocalist
Height: 164 cm
Weight: 46 kg
Blood Type: B
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Anketa

*BOMSHAKALAKA *

Yeah
WTF?

Komentáře

1 Misaki Misaki | Web | 10. dubna 2012 v 17:42 | Reagovat

Jsou to pěkné dívčiny :D

2 Lucy Lucy | Web | 10. dubna 2012 v 18:04 | Reagovat

jessica, hyoyeon , a yuri :D :D riadne ihc mááááám rada :)

3 Maki Maki | E-mail | Web | 10. dubna 2012 v 19:42 | Reagovat

jojo...první divci skupina kterou jsem fakt poslouchala :D:D

4 Taka Ito Taka Ito | E-mail | Web | 10. dubna 2012 v 21:47 | Reagovat

já je strašně ráda poslouchám :D ony jsou úžasné!

5 Madllen:3 Madllen:3 | Web | 11. dubna 2012 v 13:20 | Reagovat

Děkuji :D taky se mi líbí :D :3

6 ČiČi x) ČiČi x) | Web | 12. dubna 2012 v 20:04 | Reagovat

Zbožňovaná skupina ! :D ... No nech nežerem milujem tie dievčatá :D ... ešte aj v tejto chvíli mi spievajú z repráčika :D ...

(a no povedzme si to takto kto by im odolal  xD )

7 ČiČi x) ČiČi x) | Web | 12. dubna 2012 v 20:16 | Reagovat

Presne ! ... ostatné dievčenské skupiny ma  stále rýchlo omrzeli ale ich počúvam skoro každý deň a stále sa mi zdajú úžasné ... ba stále lepšie a lepšie :D

8 ČiČi x) ČiČi x) | Web | 12. dubna 2012 v 20:30 | Reagovat

Ako aj ja /Miss A sú tiež úžasne a 2NE1 super :)/ ... ale počúvam ich po menej :D Ale tak  ich mám z pomedzi tých všetkých najradšej :) ... neviem stala sa z nich niečo ako moja droga :D ...

9 ČiČi x) ČiČi x) | Web | 12. dubna 2012 v 20:37 | Reagovat

A Tak u mňa to síce tiež vyhráva K-pop ... ale nedám dopustiť ani na C-pop a J-rock ♥ :D ... ...Proste som už asi predrogovaná  :D A tak je dobre :D ... V takomto stave verím že sa raz hodím okolo krku Siwonovi :D /fantazíruje/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama