Teen Top profile

28. února 2012 v 19:50 | Mao-chan
Tak jo,tak jo sem hrozná fakt sem hrozná.Všechno si to dělám sama.Mě už nestačí že slintám nad těma skupinama co už znám ale já vyhledávám furt další a další.Zase sem dám přehled té skupiny ať můžete slintat se mnou.


C.A.P
Real name: Bang Min Soo
Birthday: 1992.11.04
Position: Main Rapper, Leader
Height: 178 cm
Weight: 65kg
------------------

ChunJi
Real Name: Lee Chan Hee
Birthday: 1993.10.05
Position: Lead Vocalist
Height: 173 cm
Weight: 54kg
---------------

L.Joe
Real Name: Lee Byung Hun
Birthday: 1993.11.23
Position: Rapper
Height: 171 cm
Weight: 50kg
-----------------

Niel
Real Name: Ahn Daniel
Birthday: 1994.08.16
Position: Main Vocalist
Height: 178 cm
Weight: 55kg

--------------

Ricky
Real Name: Yoo Chang Hyun
Birthday: 1995.02.27
Position: Lead Dancer
Height: 172cm
Weight: 58kg
-------------

ChangJo
Birthday: 1995.11.16
Position: Vocalist, Main Dancer, Maknae
Height: 179 cm
Weight: 61kg

A nějaký ten song od nich nesmí chybět.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa


Komentáře

1 Vít Kilián Vít Kilián | Web | 28. února 2012 v 19:52 | Reagovat

:-D Hezký blog a design :-DD

2 simousek1 simousek1 | Web | 28. února 2012 v 19:56 | Reagovat

KRásnej blog , navštiv i ten muj :)

3 Angelin Little Screw Angelin Little Screw | Web | 28. února 2012 v 19:59 | Reagovat

Děkuji :)

4 Jane Jane | Web | 28. února 2012 v 20:00 | Reagovat

tak tuto skupinu ještě neznám, ale je na seznamu, tak že co nejdřív poznám :D a kluci vypadají opravdu úžasně *slintá o závod* a skvělá to písnička a ten tanec je taky skvělý :)

5 Jane Jane | Web | 28. února 2012 v 20:05 | Reagovat

jj to je, už se těším až bude i český překlad k tomu :)

6 Jane Jane | Web | 28. února 2012 v 20:11 | Reagovat

jj, souhlas, protože fakt vypadá otřesně a nesluší mu to :D:D:D

7 Jane Jane | Web | 28. února 2012 v 20:16 | Reagovat

To i já ho mám pořád stejně ráda, ať vypadá jakoliv, ale jak říkáš tohle je už moc. Já mám ráda všechny hlavně kvůli tomu jací jsou uvnitř (i když je neznám osobně, ale to prostě cítím jací jsou doopravdy), ale někdy to člověk přežene až moc, že bych nejradši stříhala dohola :D:D:D:D

8 Thesims2-creator Thesims2-creator | Web | 28. února 2012 v 20:18 | Reagovat

tvle..ti jsou hubení :D jako nechápu jak nějací kluci můžou mít sotva nad 50 kg:D

9 Jane Jane | Web | 28. února 2012 v 20:22 | Reagovat

hele, to je fakt, tak mu dáme nějaký ten týden a pokud si to nechá, tak tam pojedeme obě dvě a ostříháme ho spolu :D

10 Thesims2-creator Thesims2-creator | Web | 28. února 2012 v 20:25 | Reagovat

jo no,ve třídě máme kluka 168cm/51 kg a ten tančí disco:D

11 Jane Jane | Web | 28. února 2012 v 20:31 | Reagovat

ruku na to, jj, jednou ty jednou já a mohly by jsme vzít i strojek, kdyby bylo potřeba :D:D:D

12 Jane Jane | Web | 28. února 2012 v 20:44 | Reagovat

ten strojek v pohodě seženu, to bude bez problémů :)

13 Jane Jane | Web | 28. února 2012 v 20:54 | Reagovat

OK, jsme dohodnuté :D Jmenuju se Jana, je mi 22. let a pocházím z Mostu. Skype mám a ten je: Jane Renji san a ty se jmenuješ jak a tobě je kolik a odkud pocházíš a skype? :D:D:D

14 Jane Jane | Web | 28. února 2012 v 21:02 | Reagovat

Tak sice v České Lípě jsem ještě nebyla, ale vím kde to je a to malé by už nebyl problém najít :D Jinak Most je blízko Litvnínova Ústecký kraj :D

15 Jane Jane | Web | 28. února 2012 v 21:14 | Reagovat

to málo kdo, ale já Ti to úplně nevysvětlím kde přesně, protože na vysvětlování zeměpisných měst kde co leží atd moc neumím a nejsem na to odborník :D:D:D

16 Jane Jane | Web | 28. února 2012 v 21:20 | Reagovat

koukám, že máme toho docela hodně společného :) při zeměpise se vždy zasmějem, když mám odpovídat kde co leží, hlavně u Evropy nebo Česka a táta má co dělat, aby udržel nervy a neseřval mě, že jsem tam pitomá :D:D:D ale u nás je to v rodině :D

17 Jane Jane | Web | 28. února 2012 v 21:25 | Reagovat

To já byla ve škole ráda, že jsem ze zemáku dostala 2 nebo 3
u nás jsem takhle bl bá já a mamka :D

18 Jane Jane | Web | 28. února 2012 v 21:27 | Reagovat

Ale to tak bývá asi v každé rodině :D

19 Mesli^^ Mesli^^ | Web | 29. února 2012 v 19:22 | Reagovat

závidím mu, jak je krásně štíhlý! :D

20 ladyadell ladyadell | Web | 1. března 2012 v 20:28 | Reagovat

super  styl a  super blog  ;)

21 Liyu- Liyána Liyu- Liyána | Web | 25. května 2012 v 7:59 | Reagovat

Teen Top.. ti nejlepší :).. Já nechci nic říkat, ale nechybí ti tady náhodou dva členové?.. L.Joe a Ricky? :O.. Vidím tu jen C.A.P, Niela, ChunJiho a Changjoa :O

22 Liyu- Liyána Liyu- Liyána | Web | 25. května 2012 v 7:59 | Reagovat

Už se mi objevili :D.. je to nějaké dodělané ten blog poslední dobou :O :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama